-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Gdańsk, Wrzeszcz

8 000 | 115 m2
nr oferty: SAW165807

Na wynajem lokal usługowy w Quattro Towers, w prestiżowym kompleksie budynków mieszkaniowo-usługowych w centrum Wrzeszcza. Lokal z wielkimi witrynami, znajduje się z boku jednej z czterech wież, jednak doskonale widoczny z ul. Partyzantów. Pomieszczenia całkowicie wykończone pod działalność biurową, część przednia (3 pomieszczenia wraz z pokojem dla klientów) z zapleczem socjalnym (archiwum, aneks kuchenny, serwerownia) oraz niezależny gabinet. Doskonała lokalizacja: centrum Wrzeszcza, niedaleko Centrum Handlowego Manhattan, przy ulicy o natężonym ruchu komunikacyjnym, w pobliżu dostęp do komunikacji miejskiej tj. tramwaju, autobusu, oraz SKM. Lokal idealny pod działalność dla banku, kancelarii, salonu kosmetycznego, gabinetu stomatologicznego, działalności gastronomicznej itp. Bardzo prestiżowe miejsce na prowadzenie działalności.Dodatkowo 1 miejsce postojowe w hali, w pobliżu ogólnodostępny parking podziemny.Wspólna toaleta na holu.Doprowadzona klimatyzacja oraz wentylacja. Wolne od 1 września 2017 roku. Czynsz 8000 Netto plus opłaty około 1000 złotych. Zapraszamy na prezentację Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DOM na WYNAJEM
DOM na WYNAJEM

DOM na WYNAJEM

Gdańsk, Sobieszewo

7 500 | 375 m2 | pokoi: 6
nr oferty: SAW668977

Funkcjonalny dom wolnostojący z zagospodarowaną działką o nazwie "Willa Hossa" przeznaczony na wynajem dla pracowników firm lub grup zorganizowanych.Idealna alternatywa i oszczędność dla firm, wynajmujących pokoje w hotelu, jedyne 30 zł !!! za dobę za 1 pracownika. Przeznaczony dla 14 osób. Lokalizacja w kameralnym miejscu, 700 m od morza, 150 m od lasu sosanowego, w atrakcyjnej turystycznej miejscowości, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Centrum miasta. Wszystkie pokoje w wysokim standardzie, wyposażone w prywatny aneks kuchenny oraz łazienkę, wygodne łóżka, stolik i krzesła, szaflkę na ubrania, oraz czajnik elektryczny. Na dolnym poziomie znajduję się ogólnodostępna , w pełni wyposażona kuchnio-jadalnia ze sprzetem AGD (lodówka, okap, kuchenka, zmywarka) , przestronny salon z wyjściem na taras, stołem, kanapą skórzaną oraz telewizorem do dyspozycji mieszkańców, pokój gościnny - 3 łóżka, szafa, telewizor. Dodatkowo na dolnym poziomie znajduję się łazienka-w wysokim standardzie wykończenia z wanną i brodzikiem. na górnym poziomie znajdują się 4 pokoje: 2 przeznaczone dla 2 osób, 3 osobowy oraz 4 osobowy. Poziom 0,w trakcie dostosowywania również na potrzeby mieszkalne. Teren ogrodzony, możliwość parkowania na posesji. Na terenie działki znajduję się miejsce na rekreację (grill, miejsce na ognisko). Kwota wynajmu netto. Wszelkie opłaty eksploatacyjne obejmują całościową opłatę za wynajem. Umowa najlepiej na czas określony. Zapraszam na prezentację. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

powiat pucki, Kosakowo

7 000 | 150 m2
nr oferty: SAW153958

Lakiernia samochodowa wyposażona w kabinę lakierniczą Typu FOBO PLUS EF 2500- TX z palnikiem gazowym, sprężarkę powietrza, instalacja nawiewno-wyciągowa. Budynek użytkowy piętrowy wysokości 9,44 m z szerokimi bramami wjazdowymi. Budynek wybudowany w 2012 r.  położony na działce 491 m2.  W skład tego warsztatu wchodzą 2 hale przygotowawcze o pow. 40 m2 i 42 m2, lakiernia 36m2,  magazyn 40 m2, pomieszczenie do mieszania lakierów  18 m2, kuchnia z jadalnią 8 m2,kotłownia z piecem gazowym 520 m2, łazienka z prysznicem 2,20 m2. Obiekt może mieć takie przeznaczenie jak obecnie, jak również lakiernię stolarską, może pełnić również funkcje magazynowe. Wszystkie media tj. prąd, woda, gaz i kanalizacja w budynku - opomiarowane. Dodatkowym atutem jest mieszczący się obok warsztat mechaniczno-blacharski w odległości 100 metrów. Miesięczny czynsz najmu wynosi 7000 zł netto. Wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Najem na minimum 12 miesięcy. Kamery - Monitoring na bramy główne, w środku i na zewnątrz z powiadomieniem do ochrony. Na placu pomieści się osiem aut . Stan lokalu: bardzo dobry; Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.