-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

powiat pucki, Kosakowo

7 000 | 150 m2
nr oferty: SAW153958

Lakiernia samochodowa wyposażona w kabinę lakierniczą Typu FOBO PLUS EF 2500- TX z palnikiem gazowym, sprężarkę powietrza, instalacja nawiewno-wyciągowa. Budynek użytkowy piętrowy wysokości 9,44 m z szerokimi bramami wjazdowymi. Budynek wybudowany w 2012 r.  położony na działce 491 m2.  W skład tego warsztatu wchodzą 2 hale przygotowawcze o pow. 40 m2 i 42 m2, lakiernia 36m2,  magazyn 40 m2, pomieszczenie do mieszania lakierów  18 m2, kuchnia z jadalnią 8 m2,kotłownia z piecem gazowym 520 m2, łazienka z prysznicem 2,20 m2. Obiekt może mieć takie przeznaczenie jak obecnie, jak również lakiernię stolarską, może pełnić również funkcje magazynowe. Wszystkie media tj. prąd, woda, gaz i kanalizacja w budynku - opomiarowane. Dodatkowym atutem jest mieszczący się obok warsztat mechaniczno-blacharski w odległości 100 metrów. Miesięczny czynsz najmu wynosi 7000 zł netto. Wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Najem na minimum 12 miesięcy. Kamery - Monitoring na bramy główne, w środku i na zewnątrz z powiadomieniem do ochrony. Na placu pomieści się osiem aut . Stan lokalu: bardzo dobry; Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

powiat wejherowski, Wejherowo

4 000 | 212 m2
nr oferty: SAW920349

Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy oraz dom zlokalizowany w Wejherowie przy ul. 12 marca. Nieruchomość znajduje się nieopodal dworca PKP, przy jednej z głównych ulic miasta Wejherowa, bardzo dobrze skomunikowana z drogą krajową nr 6, w sąsiedztwie lokale usługowe. Rewelacyjna cena !!! wysokość miesięcznego czynszu najmu to tylko 4 000 zł netto!!!! Opis budynku: Powierzchnia użytkowa budynku wynosi łącznie 212,2 m2 i składa się z 80 m2 - części usługowej i 132,2 m2 - części mieszkalnej. Działka ma powierzchnię 577 m2 i znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta. Ogrodzona jest siatką, wokół płotu posadzone są tuje, w zeszłym roku część działki wyłożona została kostką brukową. Ogromnym atutem nieruchomości jest nie tylko lokalizacja, ale również możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Budynek wolnostojący wybudowany w 2005 roku, składa się z czterech kondygnacji, materiał wykonania pustak Ytong, dach pokryty blacho dachówką, ogrzewanie olejowe oraz kominkowe. Na parterze znajduje się sala sprzedaży, trzy pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, łazienka oraz wyposażone pomieszczenie biurowe. Podłączony został alarm, a także zamontowano szyby antywłamaniowe. Na piętrze budynku znajduje się salon połączony z jadalnią oraz kuchnią, a na trzeciej kondygnacji znajdują się trzy sypialnie. W czerwcu 2016 roku została odświeżona i odmalowana elewacja budynku. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Gdańsk, Chełm

9 995 | 286 m2
nr oferty: SAW560133

Doskonała lokalizacja. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 285,60 m kw., położony w bardzo w Gdańsku Chełmie. Doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowana. Dobry dojazd dla samochodów ciężarowych. Bliska odległość do komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej. Obiekt monitorowany, posiada alarm i ochronę. Możliwość korzystania z ogólnodostępnego dużego parkingu przed budynkiem. Lokal posiada dwie kondygnacje Parter zajmuje powierzchnię 225,60 m kw. Znajdują się tu dwa duże pomieszczenia, sala wystawowa (przeszklona na długości ściany 10 m) i zaplecze, biura, toalety . magazynek. Jedno z pomieszczeń posiada bramę przemysłową. Wysokość pomieszczeń do sufitu 3 m. Istnieje możliwość demontażu sufitu, wówczas wysokość wyniesie 6,5 m. Na piętrze znajdują się dwa pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 60 m kw. Kaucja trzymiesięczna. Cena najmu 35 zł netto za metr kw. Rozliczenie mediów na podstawie wskazań liczników. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo magazynu o powierzchni 110 m kw., wysokość 6,5m oraz dzierżawy terenu przy budynku 150 m kw. Zapraszamy na prezentację. Oferta godna uwagi. Przy wynajmie danej nieruchomości gwarantujemy bezpieczeństwo. Obsługa wszystkich transakcji zabezpieczona jest polisą OC oraz objęta licencją PFRN. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.lapinska.nieruchomosci.pl Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.