-
-
-
(Symbol SAW417216) MIESZKANIE na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Bolszewo
Oferta sprzedaży jednej części domu jednorodzinnego, dwulokalowego w stanie deweloperskim. Działka położona w centrum Bolszewa przy ul. Słowackiego o pow. 553 m2. Budynek parter + poddasze, ale praktycznie bez skosów. Na parterze 1 pokój + salon z aneksem kuchennym i łazienka. Na piętrze 3 pokoje + garderoba i łazienka. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji strychu. Budynek bardzo dobrze ocieplony 15 cm styropian Termo Organika, ściany zew. 24 cm H+H 600. Dach ocieplony pianką PUR bez mostków termicznych (lepsze docieplenie niż wełną). Tynki sylikatowe. Pełne uzbrojenie terenu. Wykonano wszystkie instalacje: eN, wod - kan, c.o, gaz, światłowód. Ogrzewanie podłogowe w całym budynku. Zainstalowany piec gazowy Viessmann. Utwardzone wjazdy, opaski i tarasy z kostki Semmerlock. Na dachu dachówka Brass. Super lokalizacja i bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Oferowana cena nie zawiera żadnych dodatkowych prowizji od sprzedaży. Cena 349.000Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW417216
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
349 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Bolszewo
Ulica
Słowackiego
Powierzchnia całkowita
83 m2
Rok budowy
2019
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości


biuro@projektnieruchomosci.pl
tel.: 48 534 696 556 , 48 794 726 444

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę