-
-
-
(Symbol SAW154859) LOKAL na WYNAJEMGdańsk, Śródmieście
Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 59,91 m2 zlokalizowany na parterze prestiżowej Inwestycji BRABANK w centrum Gdańska.

Wyjątkowa lokalizacja w ścisłym centrum ruchu turystycznego Gdańska - bliska odległość od Starego Miasta i Motławy tuz obok Muzeum II Wojny Światowej.

BRABANK jako część usługowo - handlowa mieści się na centralnym placu, który jest skupiskiem punktów handlowych licznie odwiedzanych przez turystów oraz okolicznym mieszkańców. Budynek i części wspólne charakteryzują się wysokim standardem wykończenia.

Lokal w pełni wykończony (media, wentylacja, klimatyzacja, wydzielone pomieszczenie sanitariatu) przygotowany do wynajęcia od zaraz. Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy, z dużą witryną w otoczeniu licznych punktów gastronomicznych i innych punktów handlowo-usługowych.

Proponujemy promocyjny czynsz najmu w wysokości 80 zł netto /mkw.
Podane powyżej stawki nie obejmują dodatkowych opłat jak np. opłaty eksploatacyjne.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW154859
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 793 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
Gdańsk
Dzielnica - osiedle
Śródmieście
Ulica
Wałowa
Powierzchnia całkowita
60 m2
Rok budowy
2017
Liczba pięter
5
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę