-
-
-
(Symbol SAW960242) MIESZKANIE na SPRZEDAŻLidzbark,
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 28,18 m2 składające się pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i przedpokoju.
Lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy z 2000r. zlokalizowanej przy jednej z głównych ulic Starego Miasta Lidzbarka- powiat działdowski.
Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne.
Klimatyzowane pomieszczenia zostały wyposażone w meble, zabudowę kuchenną i niezbędny sprzęt AGD.
Wejście do budynku zapewnia zamykana klatka schodowa z domofonem i antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi. Cały budynek wykończony jest w wysokim standardzie.
Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miasta. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.
W lokalu zamontowano klimatyzację
Istnieje możliwość zakupu całej kamienicy, w której wcześniej prowadzona była działalność medyczna.
Idealne miejsce do komfortowego zamieszkania lub do przystosowania pod działalność gospodarcząOferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW960242
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
179 000 PLN
Województwo
Warmińsko-Mazurskie
Powiat
działdowski
Miejscowość
Lidzbark
Ulica
Podgórna
Powierzchnia całkowita
28, 18 m²
Rok budowy
2000
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter [wliczając parter]
3
Podłączony gaz
Internet

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę