-
-
-
(Symbol SAW275699) MIESZKANIE na SPRZEDAŻ, Hiszpania Torrevieja
Hiszpania - Torrevieja- urocze nadmorskie miasteczko w słonecznej Hiszpanii. Do sprzedazy szereg mieszkań małych i duzych, równiez domy, nowe apartamenty. Miasto połozone jest ok. 45km od lotniska w Alicante.

Do sprzedazy oferujemy mieszkanie 36m2, salon połaczony z kuchnia, łazienka, balkon. Rewelacyjne miejsce, tylko 150m do morza, na terenie posesji basen dla wszystkich mieszkańców. Mozliwośc wynajmu krótko i długoterminowego. Zajmujemy sie kompleksowa obsługa, pracownicy biura w Hiszpanii mówia po polsku, co bardzo ułatwia załatwienie wszelkich formalności zwiazanych z kupnem nieruchomosci.

Zapraszamy do Hiszpanii!! Mozna kupić bardzo atrakcyjna nieruchomośc po korzystnych cenach!!
Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW275699
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
255 000 PLN
Kraj
Hiszpania
Dzielnica - osiedle
Hiszpania Torrevieja
Ulica
San Pascual
Powierzchnia całkowita
36 m2
Rok budowy
1999
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę