-
-
-
(Symbol SAW977764) LOKAL na SPRZEDAŻpowiat olsztyński, Olsztynek
Wyjątkowa OKAZJA !

Jeśli marzysz o prowadzeniu DOMU WESELNEGO, a nie chcesz zaczynać wszystkiego od nowa, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Na terenie obiektu jest wystarczająca powierzchnia, którą można wykorzystać bądź dodatkowo adaptować tak na salę weselną jak i miejsca noclegowe dla gości.

Wyposażenie kuchni oraz sprzęt i naczynia w zupełności zabezpieczą obsługę nawet bardzo dużej grupy.

Restauracja z renomą, z cudownym niepowtarzalnym klimatem i wyjątkową kuchnią zabezpieczy ciągłość dochodów pomiędzy imprezami weselnymi.

Właścicielka przez lata prowadziła ją z ogromną pasją i zaangażowaniem.
Walory docenia wiele osób, które jeśli tylko raz tu były, wracają ponownie.
Potwierdzają to liczne wpisy w Księdze Gości : http://www.zielonypiec.pl/ksiega-gosci.html

I dzisiaj z przyjemnością przekaże ją w ręce osoby, która doceniając tradycję Restauracji z Zielonym Piecem zechce ją kontynuować.

Podana cena, oprócz restauracji, która wyposażona jest w nowoczesny sprzęt gastronomiczny i wszystko co niezbędne do jej prowadzenia, obejmuje cały kompleks.

W jego skład wchodzi również piekarnia (można ją adaptować na salę weselną ), smażalnia ryb ( uruchomiona w 2016 r. ) oraz 2 mieszkania, każde o pow. ok 100 m2 , magazyn, parking i ok. 200 m2 do zagospodarowania na cele mieszkaniowe na poddaszu.

Zapraszamy do kontaktu, pokażemy restaurację oraz cały kompleks, opowiemy o nim więcej, z ciekawością podejdziemy do zaproponowanej przez Państwa ceny.

W razie potrzeby, na temat kredytu w biurze nieruchomości porozmawia z Państwem Ekspert Finansowy.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW977764
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 990 000 PLN
Województwo
Warmińsko-Mazurskie
Miejscowość
powiat olsztyński
Dzielnica - osiedle
Olsztynek
Ulica
Floriana
Powierzchnia całkowita
812 m2
Rok budowy
1995
Piętro
1
Liczba pięter
1
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę