-
-
-
(Symbol SAW332974) DOM na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Kamień
Działka o powierzchni 2 600 m2 położona w miejscowości Kamień, przy ul. Złotej. Do działki prowadzi wewnętrzna droga użytkowana tylko przez kilku właścicieli.

Urokliwe położenie działki jest jej niewątpliwym atutem. Do jeziora jest zaledwie ok. 15 m z bezpośrednim zejściem z działki i przejściem przez las.

Wokół dużo zieleni - stary drzewostan naturalnie osłaniający działkę od sąsiednich budynków. Działka graniczy z lasem - rewelacyjny widok na jezioro z części górnej budynku (tarasu i jednaj z sypialni).

Działka uzbrojona -prąd, woda (ujęcie gminne) i szambo.

Działka ogrodzona i zabudowana domem letniskowym, który można także użytkować zimą. Dom składa się z klimatycznego salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Na półpiętrze w części otwartej zaaranżowano drugą sypialnię. Z tej części domu jest przejście na taras z widokiem na jezioro.

Zapraszamy na prezentacjęOferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW332974
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
398 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Kamień
Ulica
Złota
Powierzchnia całkowita
70 m2
Powierzchnia działki
2 600 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Umeblowanie
PEŁNE
Balkon

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę