-
-
-
(Symbol SAW310427) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Luzino
Działka w Luzinie o powierzchni 815 m2 położona przy ul. Rumiankowej, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonym uchwałą Rady Gminy z dnia 24.03.2010 r. nr XXXIX/353/2010, zgodnie z którym znajduje się na terenie 5.93-MN przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wysokość zabudowy: max. 9,0 m, procent zabudowy działki: max. 30%, procent powierzchni biologicznie czynnej: min. 50%, linie zabudowy: a) nieprzekraczalna linia zabudowy wynosi 6,0 m od linii rozgraniczających drogi dojazdowej, formy zabudowy: wolnostojąca, liczba kondygnacji: dla budynków mieszkalnych - do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe. Dopuszcza się podpiwniczenie budynku. Dla budynków gospodarczych i garażowych - 1 kondygnacja nadziemna, geometria dachu: dla budynków mieszkalnych - dachy symetryczne dwuspadowe o kącie nachylenia 30-45 stopni. Dla budynków gospodarczych i garażowych - dachy symetryczne dwuspadowe o kącie nachylenia 25-45 stopni, pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub inny materiał dachówkopodobny w kolorze grafitowym, ceglastym lub brązowym, poziom posadzki parteru: max. 0,5 m nad poziomem terenu mierzonego od strony głównego wejścia do budynku. Zgodnie z mpzp: zakazano budowania pełnych ogrodzeń oraz stosowania w ogrodzeniach prefabrykowanych przęseł betonowych, kolorystyka elewacji: kolory jasne, pastelowe lub w kolorze cegły. Dopuszczono deskowanie i licowanie cegłą. Zakazano stosowania jaskrawych kolorów, dopuszczono lokalizację budynków gospodarczych i garażowych o łącznej powierzchni zabudowy do 60 m2 na 1 działce.
Dojazd do działki drogą gminną.
Luzino jest prężnie rozwijającą się wsią, znajdującą się nieopodal drogi krajowej S6. Przez wieś przebiega trasa linii kolejowej nr 202 Słupsk - Gdańsk. Luzino jest siedzibą gminy. Do Wejherowa jest 12 km, a do Gdyni ok 36 kmOferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW310427
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
89 650 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Luzino
Ulica
Rumiankowa
Powierzchnia całkowita
815 m2
Szerokość działki (mb.)
16
Długość działki (mb.)
41
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości


biuro@projektnieruchomosci.pl
tel.: 48 534 696 556 , 48 794 726 444

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę