-
-
-
(Symbol SAW181848) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat gdański, Trąbki Małe
2 ŁADNIE ZLOKALIZOWANE DZIAŁKI W TRĄBKACH MAŁYCH pod budownictwo jednorodzinne w tym dwie o powierzchni 1380m2 - w cenie 80 zł/m2.
Działki  położone na zagospodarowanym terenie w Trąbkach Małych, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. 200m do lasu!
Działki znajdują się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
WARUNKI URBANISTYCZNE: - Ilość kondygnacji: 1 kondygnacja + poddasze użytkowe - Powierzchnia zabudowy: max. 60% powierzchni działki - Dach: wielospadowy. Wykończenie ścian naturalnymi materiałami - Max. wysokość budynku: 15m od poziomu terenu do kalenicy.
Pełne uzbrojenie w drodze, łącznie z kanalizacją.
Dopuszcza się usługi związane z funkcją mieszkaniową oraz zawodem właściciela lub najemcy (np: gabinet lekarski, biuro projektowe, biuro rachunkowe, usługi krawieckie i.t.p ). Bardzo rozwijający się teren.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW181848
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
110 400 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat gdański
Dzielnica - osiedle
Trąbki Małe
Ulica
Andrzeja Grubby
Powierzchnia całkowita
1 380 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę