-
-
-
(Symbol SAW428277) DOM na SPRZEDAŻpowiat kartuski, Gołubie
Na sprzedaż bardzo urokliwie usytuowana działka rekraacyjna z domem w Pierszczewie koło Gołubia. Powierzchnia działki 4200m2 z licznymi nasadzeniami podświetlanym, zarybionym stawem. Dom o powierzchni 130m2 z wiatą garażową, powstały w technologii tradycyjnej, dach pokryty blachą. Pierwszy poziom: wiata garażowa, "chłodny" salon oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Poziom drugi : salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz częściowo zadaszony taras. Poziom trzeci: antresola z dwoma sypialniami. Działka pięknie zagospodarowana, ogrodzona, wodociąg gminny, szambo. Do centrum Gołubia 2km, w otoczeniu lasów nieopodal jeziora. Dojazd drogą asfaltową ostatnie 200m gruntową. W sezonie zimowym możliwość korzystania z pobliskich stoków narciarskich w Wierzycy. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ, GORĄCO POLECAMOferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW428277
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
460 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat kartuski
Dzielnica - osiedle
Gołubie
Powierzchnia całkowita
130 m2
Powierzchnia działki
4 200 m2
Liczba pokoi
4
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę