-
-
-
(Symbol SAW289068) DOM na SPRZEDAŻpowiat pucki, Kosakowo
Niespotykana rezydencja o powierzchni użytkowej 715m2 usytuowana na działce 5000m2 na obrzeżach Gdyni.
Wykończona w wysokim standardzie. Trzy kondygnacyjna. Na I pierwszej kondygnacji znajduje się ok. 90m sala, 7 pomieszczeń od 14m do 21m, 4 mniejsze oraz 1 pomieszczenie ok. 60m.
Na II kondygnacji: pokój ok. 60m, 7 pomieszczeń od 16m do 26m oraz 9 mniejszych pomieszczeń. Poddasze stanowiące ok. 100m otwartą przestrzeń.
Nieruchomość doskonale nadaje się pod inwestycje. Wiele możliwości nowych aranżacji. Z uwagi na położenie, powierzchnię budynku i powierzchnię działki bardzo dobry pomysł na prowadzenie Rodzinnego Domu Seniora.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW289068
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
3 500 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat pucki
Dzielnica - osiedle
Kosakowo
Powierzchnia całkowita
897 m2
Powierzchnia działki
5 000 m2
Liczba pokoi
18

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę