-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

powiat wejherowski, Wejherowo

1 300 000 | 700 m2
nr oferty: SAW864034

Kamienica w Wejherowie przy ul. Kopernika położona na działce o powierzchni 990m2. Ponadto na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze: pierwszy dwukondygnacyjny; drugi parterowy zaadoptowany na mieszkalny o łącznej powierzchni 120m2. Kamienica składa się z 4 kondygnacji: wysokiej piwnicy, parteru i dwóch pięter o łącznej powierzchni całkowitej 700m2 . W budynku znajduje się 6 niezależnych mieszkań po około 80m2. Klatka schodowa oraz stropy drewniane, strop nad piwnicą ceglany. Wejście do budynku od ulicy Kopernika oraz od podwórza .Stan techniczny dobry brak zawilgoceń i grzyba; frontowa elewacja odnowiona. Budynek został wybudowany w 1922r,zachowana została oryginalna dokumentacja projektowa .W części mieszkań znajdują zabytkowe piece kaflowe. Nieruchomość posiada duży wachlarz możliwości ,oferta skierowana dla inwestorów. Możliwość wyodrębnienia samodzielnych lokali. Zapraszamy na prezentację!!! Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

powiat pucki, Darzlubie

2 900 000 | 2680 m2
nr oferty: SAW785483

Oferujemy do sprzedaży budynek produkcyjny rzeźni i masarni o całkowitej powierzchni 2680 m2 i kubaturze ponad 10 000 m3, wybudowany w 1998r, a w 2001 rozbudowany i zmodernizowany. Budynek jest częściowo podpiwniczony i posiada poddasze użytkowe o pow. 140 m2. W procesie modernizacji został przystosowany do wymogów i standardów Unii Europejskiej. Parter budynku przeznaczony jest na pomieszczenie rzeźni i masarni (oddzielnie ubój i rozbiór wołowiny i wieprzowiny) sklepu, pomieszczenie magazynowe gospodarcze, zaplecze socjalne,sanitarne oraz kotłownie. Piece są na olej, ale gaz jest podprowadzony do budynku, wystarczy zakupić piece gazowe. Okna aluminiowe są pokryte powłoką PCV i drzwi do pomieszczeń socjalnych i sanitarnych również, natomiast drzwi w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych wykonane są ze stali nierdzewnej a w pomieszczeniach biurowych z płyty MDF. Ściany w pomieszczeniach chłodni obłożono panelami typu ISOPANEL - jedna strona z blachy powlekanej. Ponadto znajduje się chlewnia i obora. Instalacje elektryczne 220/380, wodociągi kanalizacyjne z własnym osadnikiem dwukomorowym, ogrzewanie centralne i ciepła woda z własnej kotłowni olejowej (dwa kotły). W budynku zainstalowano system wentylacji ze sterowaną automatyką elektroniczną która jednocześnie zapewnia odpowiednie temperatury w pomieszczeniach chłodni. Ministerstwo Rolnictwa wraz z przedstawicielami Unii Europejskiej nadało pozytywną rekomendację w procesie przystosowawczym do wymogów weterynaryjnych i sanitarnych stawianych przez właściwe przepisy ,,Unijne". Na działce znajdują się utwardzone place dojazdowe i parkingowe. CENA DO NEGOCJACJI ZAPRASZAMY Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Gdańsk, Łostowice

780 000 | 102 m2
nr oferty: SAW518394

Świetny, bardzo atrakcyjny lokal - prosperująca restauracja z przeznaczeniem usługowym, pod gastronomie, wraz z pełnym wyposażeniem, ogródkiem oraz zgodą na sprzedaż alkoholu, na nowym osiedlu !!!!!!! W pełni wyposażony, pod działaność gastronomiczną lokal usługowo - gastronomiczny o powierzchni 102 m2, na nowym rozwijającym się osiedlu, położonym bliskoTrójmiejskiej Obwodnicy. Świetny punkt, dużo nowych budynków mieszkaniowych, planowane kolejne inwestycje firmy Eurostyl.Lokal znajduje się w centralnym punkcie osiedla, obok fontanny (w okolicy poczta, fryzjer i.t.p.) Opis lokalu : Wysoki standard wyposażenia, lokal na parterze o powierzchni całkowitej 101,57 m 2, składający się z sali sprzedaży z 9 stolikami (na 35 osób) wraz z barem (na 10 osób), duże witryny , sala sprzedaży od strony południowej, kącik dla dzieci. Dodatkowo zaplecze z kuchnią oraz toaleta dla gości lokalu. Reprezentacyjne wejście-na podłodze gres. Lokal posiada duże witryny, wentylacje mechaniczną, alarm, granit na podłodze, urządzoną łazienkę w bardzo wysokim standardzie oraz zaplecze wyposażone w stoły, blaty, meble dopasowane na wymiar. Dodatkowo cały lokal jest wyposażony, w tym: sala sprzedaży- stoły, hokery, oświetlenie, bar i.t.p Lokal po gruntownym wykończeniu - urządzony nowocześnie i z klasą. Na długości lokalu przed głównym wejściem ogródek (6 stolików -na 20 osób), ładnie ogrodzony (kute, metalowe, balustrady). Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność gastronomiczna, cateringowa oraz organizowane są wszelkie imprezy okolicznościowe typu (chrzciny, stypy, komunie)- wypowiedzenie umowy najmu 1 miesiąc. Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację !!! Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Gdańsk, Wrzeszcz

8 000 | 115 m2
nr oferty: SAW165807

Na wynajem lokal usługowy w Quattro Towers, w prestiżowym kompleksie budynków mieszkaniowo-usługowych w centrum Wrzeszcza. Lokal z wielkimi witrynami, znajduje się z boku jednej z czterech wież, jednak doskonale widoczny z ul. Partyzantów. Pomieszczenia całkowicie wykończone pod działalność biurową, część przednia (3 pomieszczenia wraz z pokojem dla klientów) z zapleczem socjalnym (archiwum, aneks kuchenny, serwerownia) oraz niezależny gabinet. Doskonała lokalizacja: centrum Wrzeszcza, niedaleko Centrum Handlowego Manhattan, przy ulicy o natężonym ruchu komunikacyjnym, w pobliżu dostęp do komunikacji miejskiej tj. tramwaju, autobusu, oraz SKM. Lokal idealny pod działalność dla banku, kancelarii, salonu kosmetycznego, gabinetu stomatologicznego, działalności gastronomicznej itp. Bardzo prestiżowe miejsce na prowadzenie działalności.Dodatkowo 1 miejsce postojowe w hali, w pobliżu ogólnodostępny parking podziemny.Wspólna toaleta na holu.Doprowadzona klimatyzacja oraz wentylacja. Wolne od 1 września 2017 roku. Czynsz 8000 Netto plus opłaty około 1000 złotych. Zapraszamy na prezentację Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.