-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat gdański, Bielkówko

77 000
nr oferty: SAW259695

Na sprzedaż działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Bielkówko 6km od obwodnicy Trójmiasta - gmina Kolbudy, miejscowość położona pomiędzy Straszynem i Lublewem, sąsiaduje z Goszynem. Bielkówko znajduje się na aktualnym kierunku rozwojowym Gdańska - 6km od obwodnicy, obecnie 20 minut od centrum Gdańska. Oferujemy działki o różnych powierzchniach, regularnych kształtach, mają aktualne, korzystne warunki zabudowy. Teren jest suchy, czysty, stabilny, blisko las, przyroda. (Wspaniałe krajobrazy - panorama aż po Gdańsk) 11 działek, o powierzchni od 934m2 do 1299m2 z możliwością łączenia działek. Ceny zaczynają się już od 80zł/m2 w zależności od umiejscowienia działki. Uzbrojenie - prąd na działce, wodociąg na granicy działki; gaz w trakcie realizacji. W cenie działek zawarty jest już udział we współwłasności drogi wewnętrznej oraz koszt uzbrojenia - (skrzynka przyłączeniowa do prądu i wodociąg w drodze wewnętrznej przy granicy działki). Gmina Kolbudy charakteryzuje się dynamicznym rozwojem budownictwa mieszkaniowego, z sukcesami zabiega również o europejskie fundusze na rozwój infrastruktury. W Bielkówku znajduje się żłobek, przedszkole oraz nowoczesna szkoła podstawowa. Z centrum miejscowości bezpośrednio kursuje autobus 846 do centrum Gdańska oraz 847 do centrum Pruszcza Gdańskiego i przez Kolbudy do Łapina. Pomożemy wybudować Twój wymarzony dom! Współpracujemy z architektami, deweloperami oraz firmami budowlanymi. Oferujemy także w pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam do obejrzenia Agnieszka Richter 504-193-902 NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KLIENTÓW ZGŁASZAJĄCYCH SIĘ BEZPOŚREDNIO DO NASZEGO BIURA! Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika o numerze licencji 8332 Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Opis i zdjęcia objęte są ochroną praw autorskich, osobistych i majątkowych stanowiąc własność w świetle prawa autorskiego. Rozpowszechnianie i wykorzystywanie ich bez pisemnej zgody autora jest naruszeniem praw autorskich i prowadzi do poniesienia odpowiedzialności prawnej. Nr licencji zawodowej: 8332 Polecam! Biuro Nieruchomości Irena Kaczorek.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Przetoczyno, Sosnowa Góra

530 000
nr oferty: SAW984688

PIĘKNA, NASŁONECZNIONA, OLBRZYMIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ . 9746 m2!!! Położona w bardzo urokliwym miejscu wśród lasów. 12km od centrum Wejherowa, oddalona od głównej szosy. Dojazd dobrze utrzymaną drogą gminną. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, Zabudowa siedliskowa. Powierzchnia zabudowy do 10% powierzchni działki, tereny zielone min. 20%, wysokość zabudowy do kalenicy max 9 m, dachy dwu lub wielospadowe o spadku 30-45%, szerokość elewacji frontowej do 18 m.Zaopatrzenie w wodę z własnego ujęcia. Na działce jest studnia głębinowa. Woda rozprowadzona po działce, krany i linie nawadniające. Działka może być również przeznaczona pod inwestycje. Na działce jest przyłącze energii elektrycznej o mocy 12,5 kW. oraz dodatkowe punkty przyłączeniowe. Teren działki w części płaskiej obsadzony kilkuletnim sadem, drzewa owocowe i krzewy. Część na niewielkim stoku wolna pod zabudowę. Część działki to prywatny las. Aktualnie na działce stoi domek holenderski i altana. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat gdański, Trąbki Małe

80 080
nr oferty: SAW181848

3 ŁADNIE ZLOKALIZOWANE DZIAŁKI W TRĄBKACH MAŁYCH pod budownictwo jednorodzinne w tym dwie o powierzchni 1380m2 - w cenie 77 zł/m2 oraz jedna 1040 w cenie 82 zł/m2. Działki  położone na zagospodarowanym terenie w Trąbkach Małych, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. 200m do lasu! Działki znajdują się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. WARUNKI URBANISTYCZNE: - Ilość kondygnacji: 1 kondygnacja + poddasze użytkowe - Powierzchnia zabudowy: max. 60% powierzchni działki - Dach: wielospadowy. Wykończenie ścian naturalnymi materiałami - Max. wysokość budynku: 15m od poziomu terenu do kalenicy. Pełne uzbrojenie w drodze, łącznie z kanalizacją. Dopuszcza się usługi związane z funkcją mieszkaniową oraz zawodem właściciela lub najemcy (np: gabinet lekarski, biuro projektowe, biuro rachunkowe, usługi krawieckie i.t.p ). Bardzo rozwijający się teren. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA! Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.