-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Gdańsk, Wrzeszcz

8 000 | 115 m2
nr oferty: SAW165807

Na wynajem lokal usługowy w Quattro Towers, w prestiżowym kompleksie budynków mieszkaniowo-usługowych w centrum Wrzeszcza. Lokal z wielkimi witrynami, znajduje się z boku jednej z czterech wież, jednak doskonale widoczny z ul. Partyzantów. Pomieszczenia całkowicie wykończone pod działalność biurową, część przednia (3 pomieszczenia wraz z pokojem dla klientów) z zapleczem socjalnym (archiwum, aneks kuchenny, serwerownia) oraz niezależny gabinet. Doskonała lokalizacja: centrum Wrzeszcza, niedaleko Centrum Handlowego Manhattan, przy ulicy o natężonym ruchu komunikacyjnym, w pobliżu dostęp do komunikacji miejskiej tj. tramwaju, autobusu, oraz SKM. Lokal idealny pod działalność dla banku, kancelarii, salonu kosmetycznego, gabinetu stomatologicznego, działalności gastronomicznej itp. Bardzo prestiżowe miejsce na prowadzenie działalności.Dodatkowo 1 miejsce postojowe w hali, w pobliżu ogólnodostępny parking podziemny.Wspólna toaleta na holu.Doprowadzona klimatyzacja oraz wentylacja. Wolne od 1 września 2017 roku. Czynsz 8000 Netto plus opłaty około 1000 złotych. Zapraszamy na prezentację Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

powiat pucki, Kosakowo

7 000 | 150 m2
nr oferty: SAW153958

Lakiernia samochodowa wyposażona w kabinę lakierniczą Typu FOBO PLUS EF 2500- TX z palnikiem gazowym, sprężarkę powietrza, instalacja nawiewno-wyciągowa. Budynek użytkowy piętrowy wysokości 9,44 m z szerokimi bramami wjazdowymi. Budynek wybudowany w 2012 r.  położony na działce 491 m2.  W skład tego warsztatu wchodzą 2 hale przygotowawcze o pow. 40 m2 i 42 m2, lakiernia 36m2,  magazyn 40 m2, pomieszczenie do mieszania lakierów  18 m2, kuchnia z jadalnią 8 m2,kotłownia z piecem gazowym 520 m2, łazienka z prysznicem 2,20 m2. Obiekt może mieć takie przeznaczenie jak obecnie, jak również lakiernię stolarską, może pełnić również funkcje magazynowe. Wszystkie media tj. prąd, woda, gaz i kanalizacja w budynku - opomiarowane. Dodatkowym atutem jest mieszczący się obok warsztat mechaniczno-blacharski w odległości 100 metrów. Miesięczny czynsz najmu wynosi 7000 zł netto. Wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Najem na minimum 12 miesięcy. Kamery - Monitoring na bramy główne, w środku i na zewnątrz z powiadomieniem do ochrony. Na placu pomieści się osiem aut . Stan lokalu: bardzo dobry; Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

powiat wejherowski, Wejherowo

4 000 | 212 m2
nr oferty: SAW920349

Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy oraz dom zlokalizowany w Wejherowie przy ul. 12 marca. Nieruchomość znajduje się nieopodal dworca PKP, przy jednej z głównych ulic miasta Wejherowa, bardzo dobrze skomunikowana z drogą krajową nr 6, w sąsiedztwie lokale usługowe. Rewelacyjna cena !!! wysokość miesięcznego czynszu najmu to tylko 4 000 zł netto!!!! Opis budynku: Powierzchnia użytkowa budynku wynosi łącznie 212,2 m2 i składa się z 80 m2 - części usługowej i 132,2 m2 - części mieszkalnej. Działka ma powierzchnię 577 m2 i znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta. Ogrodzona jest siatką, wokół płotu posadzone są tuje, w zeszłym roku część działki wyłożona została kostką brukową. Ogromnym atutem nieruchomości jest nie tylko lokalizacja, ale również możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Budynek wolnostojący wybudowany w 2005 roku, składa się z czterech kondygnacji, materiał wykonania pustak Ytong, dach pokryty blacho dachówką, ogrzewanie olejowe oraz kominkowe. Na parterze znajduje się sala sprzedaży, trzy pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, łazienka oraz wyposażone pomieszczenie biurowe. Podłączony został alarm, a także zamontowano szyby antywłamaniowe. Na piętrze budynku znajduje się salon połączony z jadalnią oraz kuchnią, a na trzeciej kondygnacji znajdują się trzy sypialnie. W czerwcu 2016 roku została odświeżona i odmalowana elewacja budynku. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

powiat gdański, Pruszcz Gdański

10 000 | 253 m2
nr oferty: SAW390471

Lokal do wynajęcia Dobra lokalizacja Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Pruszczu Gdańskim ul Kopernika 39 Działka o powierzchni 629 m (własność) budynek handlowo usługowy 253,3 m Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna, w dalszym sąsiedztwie wielorodzinna. Nieruchomość charakteryzuje się dobrą lokalizacją oraz dobrym dostępem komunikacyjnym. Budynek posiada samodzielne wejście od ulicy i zaplecza. Jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Nieruchomość daje duże możliwości prowadzenia działalności komercyjnej. Budynek wyposażony w instalację wodociągową - kanalizacyjną, grzewczą - piec gazowy dwufunkcyjny - grzejniki płytowe, elektryczną oraz klimatyzacyjną i alarmową. Okna i drzwi PCV. Dobry stan techniczny. Zapraszam do kontaktu Powyższa oferta ma charakter informacyjny, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.