-
-
-
(Symbol SAW635071) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Gniewino
Na sprzedaż działka budowlana w Gniewinie.

Lokalizacja
Działka zlokalizowana jest w centrum miejscowości przy ul. Sportowej. Wokół tereny zabudowy mieszkaniowej i usług sportu oraz szkoła. Dojazd drogą asfaltową.

Nieruchomość
Duża działka o powierzchni 1286 m2. Teren nieogrodzony, porośnięty trawą, położony na wzniesieniu, ze spadkiem w kierunku wschodnim. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa usługowa. 

Media
woda, prąd, telekomunikacja, kanalizacja - w drodze
gaz - w odległości ok 110 m (w ul. Łąkowej)

Na sprzedaż również działka sąsiednia o powierzchni 1385 m2.
Możliwość zakupu dwóch działek wraz z droga wewnętrzną - 80 zł/m2Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW635071
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
115 740 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Gniewino
Ulica
Sportowa
Powierzchnia całkowita
1 286 m2
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
44
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę