-
-
-
(Symbol SAW754212) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Gniewino
Działka budowlana o powierzchni 1385 m2, dojazd drogą asfaltową, położona na lekkim wzniesieniu, w centrum wsi. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, obiekty sportowe, szkoła z basenem, nowo powstające centrum sportowe. W sprzedaży działka również sąsiednia o pow. 1286 m2. Teren objęty MPZP - tereny zabudowy mieszkaniowej.


Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW754212
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
138 500 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Gniewino
Ulica
Pomorska
Powierzchnia całkowita
1 385 m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
53
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę