-
-
-
(Symbol SAW984688) DZIAŁKA na SPRZEDAŻPrzetoczyno, Sosnowa Góra
PIĘKNA, NASŁONECZNIONA, OLBRZYMIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ . 9746 m2!!! Położona w bardzo urokliwym miejscu wśród lasów. 12km od centrum Wejherowa, oddalona od głównej szosy. Dojazd dobrze utrzymaną drogą gminną. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, Zabudowa siedliskowa. Powierzchnia zabudowy do 10% powierzchni działki, tereny zielone min. 20%, wysokość zabudowy do kalenicy max 9 m, dachy dwu lub wielospadowe o spadku 30-45%, szerokość elewacji frontowej do 18 m.Zaopatrzenie w wodę z własnego ujęcia. Na działce jest studnia głębinowa. Woda rozprowadzona po działce, krany i linie nawadniające. Działka może być również przeznaczona pod inwestycje.
Na działce jest przyłącze energii elektrycznej o mocy 12,5 kW. oraz dodatkowe punkty przyłączeniowe.
Teren działki w części płaskiej obsadzony kilkuletnim sadem, drzewa owocowe i krzewy. Część na niewielkim stoku wolna pod zabudowę. Część działki to prywatny las.

Aktualnie na działce stoi domek holenderski i altana.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW984688
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
530 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
Przetoczyno
Dzielnica - osiedle
Sosnowa Góra
Ulica
Leśna
Powierzchnia całkowita
9 746 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę