-
-
-
(Symbol SAW634074) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Pętkowice
Oferujemy do sprzedaży działkę przeznaczoną zgodnie z MPZ pod budowę jednorodzinną rezydencjonalną o powierzchni 1096 m2 na zagospodarowanym terenie klubu golfowego w Pętkowicach, 3 km od Wejherowa. Dojazd asfaltowy i z płyt betonowych. Działka ogrodzona z możliwością uzbrojenia w gaz, wodę i energię elektryczną. Kształt prostokąta: głębokość ok 47 m, szerokość ok 24 m. Wokół teren zagospodarowany, wyłącznie zabudowa mieszkaniowa. Teren monitorowany, reprezentacyjna brama wjazdowa ze szlabanem podnoszonym automatycznie. Bardzo szybki dojazd do centrum Wejherowa - ok. 3 min. Cena 189.000 zł.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW634074
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
189 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Pętkowice
Ulica
Lipowa
Powierzchnia całkowita
1 096 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości


biuro@projektnieruchomosci.pl
tel.: 48 534 696 556 , 48 794 726 444

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę