-
-
-
(Symbol SAW236558) DOM na WYNAJEMGdynia, Orłowo
Dom bliźniak położony w Gdyni Orłowie. Obiekt z przeznaczeniem biurowym, w  bardzo dobrym standardzie. Gotowy do rozpoczęcia działalności

W obecnej aranżacji znajdujemy:

3 poziomy biurowe, z częściami socjalnymi, łazienką i wc-tami. Parter, piętro (160m2) + poddasze, razem 230m2 plus drugie poddasze, łącznie 300m2

Dom po remoncie generalnym, w bardzo korzystnej lokalizacji. Blisko stąd do przystanków autobusowych, peronu SKM, jak i na obwodnicę. 

Cena + opłaty eksploatacyjne (średnio około +-900-1000zł). Ogrzewanie gazowe. 

Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni na parking na ok. 10 samochodów.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW236558
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
8 500 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
Gdynia
Dzielnica - osiedle
Orłowo
Ulica
Wrocławska
Powierzchnia całkowita
300 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Rok budowy
1995
Liczba pokoi
12
Liczba pięter
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę