-
-
-
(Symbol SAW123152) DZIAŁKA na SPRZEDAŻRumia, Biała Rzeka
Spora działka budowlana usytuowana na granicy miast Rumi i Redy 5 minut spacerem do Aquaparku, 15 min do SKM, 5 min na przystanek autobusowy. Objęta planem MPZP - posiada symbole MN; MW; U. Dostęp do drogi publicznej - Krajowej 6 działkami drogowymi wewnętrznymi posiadającymi od lat 70tych nieodpłatną służebność przejazdu i przechodu. Media w pobliżu - gaz, woda, kanalizacja wymagają częściowego nakładu. Wokół głównie zabudowa Semeko. Dla działki wykonano badania gruntu. Cena do rozsądnej negocjacji. Zapraszam.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW123152
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
600 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
Rumia
Dzielnica - osiedle
Biała Rzeka
Ulica
Grunwaldzka
Powierzchnia całkowita
1 254 m2
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości


biuro@projektnieruchomosci.pl
tel.: 48 534 696 556 , 48 794 726 444

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę