-
-
-
(Symbol SAW683612) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Szemud
Działka z MPZP przeznaczona pod budowę mieszkaniową. Wodociąg gminny, droga dojazdowa gminna i udział w prywatnej. Kształt prostokąta z krótszym bokiem od strony drogi dojazdowej, dłuższy bok - ekspozycja południowa. Teren położony 700 m od budowanej drogi Kaszubskiej. Przy projektowaniu budynku należy uwzględnić szambo/oczyszczalnię ? oraz ogrzewanie inne niż gazowe. Zapraszam do rozmów i spotkania w terenie.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW683612
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
100 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Szemud
Ulica
Wejherowska
Powierzchnia całkowita
1 000 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę