-
-
-
(Symbol SAW920036) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Luzino
Oferujemy do sprzedaży dużą działkę o powierzchni 1700 m2, w miejscowości Luzino o przeznaczeniu do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W planie zagospodarowania dopuszcza się zabudowę bliźniaczą lub wolnostojącą. Kształt działki określa dołączona mapka. Dojazd do drogi publicznej poprzez drogę wewnętrzną. Uzbrojenie w wodę i energię elektryczną na sąsiednich działkach. Cena 70 zł/m2 - 119.000 zł cena i warunki transakcji do negocjacji.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW920036
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
119 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Luzino
Ulica
Robakowska
Powierzchnia całkowita
1 700 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę