-
-
-
(Symbol SAW459840) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Łebno
Działka o powierzchni 1876 m2 położona w miejscowości Łebno przy ulicy Halk - Łebińskiego. Doskonała lokalizacja, blisko drogi asfaltowej ul. Kartuskiej. Kształt nieregularnego prostokąta o wymiarach: szerokość 40 m, głębokość ok. 46 m. Uzbrojenie w wodę na działce, energia elektryczna na granicy działki. Ogrodzona z jednego boku płotem z siatki na podmurówce. Cena 84.000 zł. Warunki sprzedaży i cena do negocjacji.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW459840
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
84 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Łebno
Ulica
Halk-Łebińskiego
Powierzchnia całkowita
1 876 m2
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę