-
-
-
(Symbol SAW221331) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Sopieszyno
Duża krajobrazowa działka rolna z warunkami zabudowy na siedlisko (część zwarta do zabudowy - ok. 0,5b Ha) w miejscowości Sopieszyno, 7 km od Wejherowa. Usytuowana na wzniesieniu, widok do kilometra we wszystkich kierunkach, bezpośredni dostęp do drogi publicznej, do uzbrojenia w energię elektryczną i wodę - ok. 400 m. Po stronie południowo - wschodniej przylega do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Doskonała na lokalizacje np. zajazdu - restauracji lub pod zabudowę indywidualną.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW221331
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
500 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Sopieszyno
Powierzchnia całkowita
35 000 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę