-
-
-
(Symbol SAW456462) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat olsztyński, Stawiguda
TA OFERTA, TO ZAPROSZENIE DO ZAMIESZKANIA W UROCZEJ I NIEZWYKŁEJ MIEJSCOWOŚCI STAWIGUDA.

Na sprzedaż budowlana działka w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 896 m2, w kształcie prostokąta o długości 32 m i szerokości 28 m.
Położona bezpośrednio przy głównej ulicy.

W najbliższej okolicy znajdują się przepiękne lasy oraz kilka jezior wraz z przystaniami i wypożyczalniami sprzętu wodnego oraz atrakcyjne trasy rowerowe.

Tęskniący za gwarem miejskim, szybko i bez kłopotu mogą dojechać własnym samochodem do Olsztyna w niespełna 20 min. drogą
S 51, która jest w końcowej fazie przebudowy jako trasa szybkiego ruchu.
Łączność zapewniają też podmiejskie busy.

Stawiguda, to miejscowość z pełną infrastrukturą , m.in. szkołami, przedszkolem, przychodnią, apteką, sklepami różnych branży, punktami usługowymi i zakładami pracy.

Dzięki wielu zróżnicowanym pasjom mieszkańców w każdym wieku, jak i przy wydatnym wsparciu władz gminy i sołectwa każdy znajdzie tutaj dla siebie różnorodne zajęcia pozwalające na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu i rozwijanie swoich zainteresowań.

W odległości 7 km znajduje się bogaty w wiele atrakcji Aqua Park oraz SPA.

Osobom potrzebującym kredytu, nieodpłatnie udzielą pomocy Doradcy z kilkunastoletnim doświadczeniem.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW456462
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
135 200 PLN
Województwo
Warmińsko-Mazurskie
Miejscowość
powiat olsztyński
Dzielnica - osiedle
Stawiguda
Powierzchnia całkowita
896 m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
32
Energia elektryczna

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę