-
-
-
(Symbol SAW811040) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Wysokie
Działka rolna, 3 km od jeziora Salino. Położona przy ulicy asfaltowej, uzbrojona w wodę, prąd w ulicy. Na działce znajduje się staw o pow. 1500 m2 z małym pomostem. Staw jest regularnie zarybiany. Działka jest ogrodzona prowizorycznym płotem. Jest możliwość zmiany przeznaczenia na rekreację. Doskonała oferta dla wędkarzy !!!Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW811040
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
85 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Wysokie
Powierzchnia całkowita
3 400 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę