-
-
-
(Symbol SAW303541) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat tczewski, Tczew
Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki gruntowej o powierzchni 7559 m2, przeznaczoną pod zabudowę przemysłowo usługową.

Dla terenów, na których znajduje się działka został ustalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Działka nie jest zabudowana, jest płaska, znajduje się na gruncie o statusie nieużytku, znajduje się przy ul. Przemysłowej, która ma bezpośredni zjazd z drogi krajowej nr 91. Działka znajduje się w odległości około 300 m od wjazdu na DK 91. Od centrum miasta jest zaledwie 2 km.

W sąsiedztwie znajdują się firmy produkcyjne i handlowe - hurtowania meblowa, urządzenia i armatura sanitarna, tartak, warsztaty samochodowe. W odległości 600 m znajduje się również stacja benzynowa Orlen.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, rozbudowę lub remont nieruchomości.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 21970.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW303541
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
690 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat tczewski
Dzielnica - osiedle
Tczew
Ulica
Przemysłowa
Powierzchnia całkowita
7 559 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości


biuro@projektnieruchomosci.pl
tel.: 48 534 696 556 , 48 794 726 444

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę