-
-
-
(Symbol SAW531030) DZIAŁKA na SPRZEDAŻGdańsk, Ujeścisko
Świetna lokalizacja pod siedzibę firmy. Nieruchomość świetnie wyeksponowana na ulicę Armii Krajowej. Położona pomiędzy Armii Krajowej a zaprojektowaną ul. Mariana Kołodzieja (do istniejącej jezdni ok 130m). Przeznaczona w MPZP nr 1809 pod usługi 005-33. Na działce jest kilka "niegroźnych" drzew. Lekko nachylona w kierunku zachodnim.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW531030
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
2 000 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
Gdańsk
Dzielnica - osiedle
Ujeścisko
Ulica
Mariana Kołodzieja
Powierzchnia całkowita
1 671 m2
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
68

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę