-
-
-
(Symbol SAW163593) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat lęborski, Chocielewko
Ciekawa działka położona w miejscowości Chocielewko, wsi położonej w powiecie Lęborskim.

Nieruchomość położona jest na słonecznej równinie, pośród łąk i lasów w odległości 11 km od Lęborka, 30 km od Łeby. Działka w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach ok. 33 m x 90 m, graniczy z rzeką Łebą. W odległości ok. 100 m od działki znajdują się pojedyncze zabudowania.

Chocielewko jest miejscem gdzie można znaleźć ciszę i spokój oraz czyste i nasycone przyrodą powietrze. Atrakcyjna teren dla grzybiarzy, którzy chętnie odwiedzają miejscowe lasy.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.
Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW163593
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
74 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat lęborski
Dzielnica - osiedle
Chocielewko
Powierzchnia całkowita
3 015 m2
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
90

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości

Projekt Nieruchomości


biuro@projektnieruchomosci.pl
tel.: 48 534 696 556 , 48 794 726 444

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę