-
-
-
(Symbol SAW708219) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat wejherowski, Łężyce
Dwie działki budowlane o metrażu 1124 m 2 i 1126 m 2, graniczące ze sobą, położone w cichym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na tyłach działek.

Działki płaskie w zagospodarowanej części Łężyc na osiedlu "Leśna Dolina", okolica ul.Brzozowej. W kształcie ustawnego prostokąta - wymiary 1124 m 2 -20m na 55m oraz 1126 m 2 -20m na 56m, z wydanymi warunkami zabudowy, przewidującymi możliwość zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej z użytkowym poddaszem.Media na działce: woda, kanalizacja i prąd (całość kosztów wybudowania sieci wodociągowej i kanalizacyjnej została poniesiona przez obecnego właściciela). Świetne położenie - 4 km do Rumi, 8 km do Gdyni.Dojazd drogą główną asfaltową i około 20 m wewnętrzną, z ustanowioną służebnością przejazdu.

W pobliżu szkoła, sklepy, przystanek autobusowy. Warunki zabudowy i mapa dojazdu w biurze.

Polecamy!Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW708219
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
178 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat wejherowski
Dzielnica - osiedle
Łężyce
Ulica
Brzozowa
Powierzchnia całkowita
1 124 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę