-
-
-
(Symbol SAW716875) DZIAŁKA na SPRZEDAŻpowiat kartuski, Skrzeszewo Żukowskie
OKAZJA !!!

ATRAKCYJNA CENA ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA NAWET TRZECH BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH!

Piękna działka budowlana, malowniczo położona w Skrzeszewie Żukowskim, gmina Żukowo, bardzo dobrze skomunikowana z Trójmiastem, 1100m2, płaska, kształtem zbliżona do prostokąta, dojazd drogą gruntową. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi, otoczona atrakcyjnymi terenami spacerowymi, dużo lasów, w pobliżu znajduje się piękny staw.

Uzbrojenie terenu: możliwość przyłączenia prądu z sąsiednich działek, dostęp do wody z drogi (projekt w trakcie realizacji).

Wydana aktualna decyzja o warunkach zabudowy:zabudowa mieszkaniowa- możliwość budowy trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: max 30%.

PIĘKNA DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY, ATRAKCYJNA CENA, WARTO ZOBACZYĆ!Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
SAW716875
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
49 000 PLN
Województwo
Pomorskie
Miejscowość
powiat kartuski
Dzielnica - osiedle
Skrzeszewo Żukowskie
Powierzchnia całkowita
1 100 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marek Projekt 2

Zapytaj o ofertę