-
-
-

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat wejherowski, Przetoczyno

530 000
nr oferty: SAW778241

Przetoczyno koło Wejherową. Szukasz dużej działki pod wymarzoną rezydencję? A może pod inwestycje np. Dom opieki Seniora? Mamy w sprzedaży PIĘKNĄ, nietuzinkową, słoneczną działkę. 9746 m2!!! Położona w bardzo urokliwym miejscu wśród lasów. 12km od centrum Wejherowa, oddalona od głównej szosy. Dojazd dobrze utrzymaną drogą gminną. Działka z wydanymi warunkami zabudowy - w tym momencie przeznaczona pod zabudowę siedliskową. Powierzchnia zabudowy do 10% powierzchni działki, tereny zielone min. 20%, wysokość zabudowy do kalenicy max 9 m, dachy dwu lub wielospadowe o spadku 30-45%, szerokość elewacji frontowej do 18 m. Zaopatrzenie w wodę z własnego ujęcia. Na działce jest studnia głębinowa. Woda rozprowadzona po działce, krany i linie nawadniające. Na działce jest przyłącze energii elektrycznej o mocy 12,5 kW. oraz dodatkowe punkty przyłączeniowe. Teren działki w części płaskiej obsadzony kilkuletnim sadem, drzewa owocowe i krzewy. Część na niewielkim stoku wolna pod zabudowę. Część działki to prywatny las. OGRODZONA! Aktualnie na działce stoi domek holenderski i altana Kupującym chronimy zadatek. Zapraszamy na prezentację. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat kartuski, Łyśniewo Sierakowickie

60 500
nr oferty: SAW433074

Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni od 1.100 m2 do 8.732 m2, położone w Łyśniewie Sierakowickim 3 km od Sierakowic w powiecie kartuskim, woj. pomorskie na obszarze Pojezierza Kaszubskiego, około 60 km od Gdańska, Gdyni i Sopotu, 57 km od Łeby. Działki mają dostęp do drogi publicznej. Cała działka ma kształt kwadratu i jest w miarę płaska. Bezpośrednio wokół działki rozpościerają się 3 jeziora: Miemino ok. 200 m Trzcinowe ok. 1 km Długie ok. 1,7 km Można tu wybudować swój wymarzony dom z garażem, zainwestować w agroturystykę lub zrealizować swój własny pomysł. Działki pięknie położone w cichej i spokojnej okolicy. Do najbliższego jeziora jest zaledwie 200 m. Raj dla wędkarzy, gdyż jezioro jest zarybiane. Blisko do lasu, do rzeki, do jeziora. W pobliżu szkoła podstawowa i sklep a także Folwark Nemino i stadnina koni. Działkę można kupić w dowolnej wielkości min. 1.100 m2 aż do 8.732 m2. W przypadku kupna całej działki tj. 8.732 m2 cena jest niższa i wynosi 44zł/m2. WARUNKI ZABUDOWY: - budynki mieszkalne jednorodzinne, parterowe z poddaszami użytkowymi, z możliwością realizacji garaży wbudowanych lub dobudowanych, - szerokości elewacji frontowych - maks. 16 m, - wysokości elewacji frontowych - maks. 9,5 m, - geometria dachów - dachy dwuspadowe, z możliwością realizacji lukarn, kąt nachylenia połaci dachowych winien wynosić ok. 35-50 stopni, - projektowana powierzchnia zabudowy - maks. 10% powierzchni działki, - powierzchnia terenów biologicznie czynnych - min. 80% powierzchni działki. MEDIA: woda, kanalizacja miejska w drodze, prąd w drodze. Prąd, woda, kanalizacja znajdują się w odległości ok. 300 m. W rozliczeniu przyjmę mieszkanie lub lokal użytkowy w Trójmieście. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny. W ogłoszeniu wykorzystano Google Maps i Geoportal. Jeżeli znalazłeś tę ofertę w niższej cenie, zgłoś to nam. Tę samą cenę uzyskasz także u nas. Kupujący nie płaci prowizji. Biuro gwarantuje: - bezpieczeństwo transakcji z polisą OC; - oszczędność Twojego czasu; - kompleksowe wsparcie Pośrednika na każdym etapie transakcji; - bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu; - pomoc prawną; - pomoc w załatwieniu skomplikowanych formalności; - preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza; - szybka transakcja; - i wiele innych, zaskocz nas ... Zaufaj profesjonalistom - kupuj bezpiecznie. Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat kartuski, Miszewko

339 295
nr oferty: SAW521907

Do sprzedania działka usługowo-mieszkaniowa! Atuty: - lokalizacja - pełne uzbrojenie - faktura VAT - brak podatku PCC - uchwalony MPZP   LOKALIZACJA Działka położona w Miszewku na granicy z Baninem, przy ulicy Dąbrowa, w odległości 130m od ulicy Lotniczej. Nr ewidencyjny działki to 92/153. W okolicy prężnie rozwijające się osiedla w Baninie. W okolicy pełne zaplecze oświatowo-handlowo-usługowe: przedszkola, szkoła, sklepy, poczta, restauracje.   DZIAŁKA Usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1839 m2. Płaska, z lekkim nachyleniem, bez ogrodzenia, utwardzona droga dojazdowa. Kształt zbliżony do trapezu, długość boku graniczącego z ulicą Dąbrowa -50m. Ciche i urocze miejsce oddzielone od ulicy szpalerem drzew.   Uzbrojenie terenu: prąd i gaz na działce, woda w drodze.   Uchwalony MPZP  Teren oznaczony jako 10MN/U: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (w tym małe domy mieszkalne do 4 rodzin włącznie) i usługowa o uciążliwości usług ograniczonej do granic działki - linia zabudowy 6 m od drogi - dachy wielospadowe o spadku 15 do 45 stopni - % pokrycia działki zabudową 40% - wysokość budynków do 12 m - możliwość lokalizacji parkingów związanych z funkcją usługową   oraz w jednym narożniku 20EE: -tereny pod projektowane stacje trafo 15kV/0,4kV    Cena: 339 295zł brutto(275850zł netto + VAT). Kupujący nie płaci 2%PCC.    ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat gdański, Cedry Małe

226 900
nr oferty: SAW306176

Do sprzedania działka usługowo-mieszkaniowa przy trasie S7! Atuty: -blisko zjazdu z S7 -pełne uzbrojenie -asfaltowy dojazd -ogrodzona Cena: 226900zł(netto) + VAT. Kupujący nie płaci 2%PCC, sprzedający wystawia fakturę VAT(23%). LOKALIZACJA: Działka położona w Cedrach Małych, 1,5 km od zjazdu z S7, 200m od ronda na "starej" 7, obok szkoła i stacja Lotos. Do Gdańska 17km. DZIAŁKA: Usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 2190 m2. Płaska, ogrodzona płotem metalowym, asfaltowa droga dojazdowa. Na działce stoi blaszany garaż. W pełni uzbrojona: prąd, woda, kanalizacja plus dodatkowo szambo. Uchwalony MPZP, teren oznaczony jako B24P. Funkcja podstawowa: - teren zabudowy produkcyjnej, magazyny i składy, obsługa rolnictwa Funkcja dopuszczalna: -zabudowa usługowa z zakresu handlu, gastronomii, rzemiosła, zabudowa mieszkaniowa towarzysząca, parkingi i garaże Funkcja wykluczona: -lokowanie funkcji chronionych Maksymalna powierzchnia zabudowy - 70% terenu. Minimalna powierzchnia przyrodniczo czynna- 10% terenu. Dopuszcza się indywidualne kształtowanie zabudowy. Forma własności: użytkowanie wieczyste do 2095 roku ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat starogardzki, Wierzbiny

1 300 000
nr oferty: SAW282104

Działka INWESTYCYJNA (pensjonat, itp.), REKREACYJNA, ZAGRODOWA, DOM jednorodzinny - sposób użytkowania zależy wyłącznie od Ciebie, gdyż WZ pozwalają na taki właśnie sposób zagospodarowania gruntu. Gmina Osiek jest letnią stolicą Kociewia, prawdopodobnie dlatego ludzie ze świata kultury, polityki, czy nauki posiadają tutaj swoje domy. Teren ten, to nie lada gratka dla tych, którzy prócz czystych jezior, ogromnych połaci lasów, licznych rezerwatów przyrody pragną znaleźć doskonały mikroklimat. Działka będzie prawdziwą perełką dla osób szukających prywatności, gdyż w przeciwieństwie do regionu Kaszub czy Mazur nie ma tu dużego zaludnienia. Powód - obowiązujący od 8 lat program NATURA 2000, który ograniczył do minimum osadnictwo na tym terenie z uwagi na walory przyrodnicze gminy. Działka o pow. 81 400 m2 składa się z lasu o pow. 45 000 m2 oraz gruntów ornych i pastwisk, która graniczy bezpośrednio z jeziorem Wierzbiny, należącym do Agencji Rolnej Skarbu Państwa. Linia brzegowa z jeziorem to aż 0,5 km! Działka BEZPOŚREDNIO przylega do drogi gminnej, posiada bezterminową decyzję o warunkach zabudowy. Na terenie nieruchomości rośnie blisko 500 letni dąb - pomnik przyrody. Media: prąd - na granicy działki; woda - należy wykopać własną studnię; szambo - przydomowa oczyszczalnia ścieków. Cena do negocjacji. Zapraszam do oglądania. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

powiat tczewski, Brody Pomorskie

6 000 000
nr oferty: SAW195316

Działka z wydaną koncesją na wydobycie piasku. Lokalizacja jest niezabudowana położona w obrębie geodezyjnym Kursztyn poza terenami zwartej zabudowy. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy Gniewem (7km) a Pelplinem (7km) w odległości 1km od drogi wojewódzkiej DW230, 7km od drogi krajowej nr 91. Odległość do autostrady A1 to 12km (węzeł Pelplni). Działka (25,4700ha) tworzą obszar gruntu o nieregularnym kształcie, który użytkowany jest rolniczo. Teren nieruchomości jest pofałdowany, nieznacznie nachylony, położony powyżej poziomu pobliskich działek drogowych. Za wschodnią granicą nieruchomości przebiega droga gminna. W sąsiedztwie działki znajdują się tereny użytkowane rolniczo. Dla przedmiotowej nieruchomości została wydana koncesja na wydobywanie kopaliny - piasku ze złoża "Brody". - koncesja jest ważna na czas oznaczony do 25 czerwca 2029r. - obszar i teren górniczy "Brody A" ustanowiony został na 13,3752ha. Stan zasobów geologicznych, przemysłowych i nieprzemysłowych ustalony wg stanu na dzień 31.12.2012r.: - zasoby przemysłowe (Qp) - 3.482,53 tys ton, - zasoby geologiczne bilansowe (Qb) - 3.482,53 tys ton - zasoby nieprzemysłowe (Qnp) - 0, - straty zasobów przemysłowych (Sp) - 511,24 tys ton, - zasoby operatywne (Qw) - 2.971,29 tys ton, - straty zasobów nieprzemysłowych (Snp) - 0, - wskaźnik wykorzystania zasobów przemysłowych złoża (Wp) - 0,85 Zapraszam do kontaktu Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.